ICTV - Разом краще
  • Головна
  • Проекти
  • Відео
  • Онлайн
06.02.2012 14:09
Поділитися

Програма «Бережись автомобіля» почистила місто від старих авто

Програма «Бережись автомобіля» почистила місто від старих авто

До вашої уваги рейтинг найекстремальнішого, найнебезпечнішого і найвеселішого у програмі.

Цифри шоу

За всі 14 програм в ефірі  розбито 15 автівок. Серед пошкоджених машин була і славнозвісна червона «Волга» хлопців із групи «ЗПДЛ»!

У грі взяло участь 10 іномарок і 4 машини радянського виробництва. Лише 2 з 14 машин не дійшли до фінішної прямої.

За весь сезон у шоу «Бережись автомобіля» зіграла лише 1 жінка, яка в першій програмі на червоному «Рено» стала жертвою Кузьми та ЗаПаДЛістів.

vlcsnap-2012-02-02-18h13m52s116

Угода року

Нею виявилась угода купівлі-продажу автомобіля у самого себе. Героєві четвертої програми вдалося продати свої старі «Жигулі», отримати за них гроші і повернути авто назад.

Найпопулярніша автівка

Говорячи словами одного з героїв: «Кожна машина в Києві колись стане «Опелем», – можна із впевненістю визнати, що найпопулярнішою маркою  гри став «Опель». У шоу розбили  аж 3 такі авто!

Автотюнинг року

Переможцем у цій номінації виявилася 21-ша «Волга», учасниця другої програми, яка після магічних заклинань та болгарки ЗаПаДЛістів стала «Першим українським кабріолетом».

«Козирне життя». Вєрка Сердючка придбала ролс-ройс Фредді Мерк’юрі

Щасливчик року

Лише двом учасникам вдалося зберегти автівки , «Форд» та «Фольксваген»,  фактично у первозданному вигляді – такими, як їх купили на автобазарі.

Покупка сезону

Герой восьмої програми, спортивний «Опель», був найкращою покупкою з усіх 14 машин. У цьому авто працювали пічка та обдув скла!

Найкрутіший водій

Учасник сьомої програми на старенькому корейцю «Деу» своїми віражами та дрифтом на дорозі зміг вразити навіть бувалого автомобіліста Кузьму.

Убивця ЗаПаДЛістів

Ним став герой на «Форді», котрий через жорсткі і, на його думку, несправедливі санкції до його автівки протаранив «Волгу» з групою «ЗПДЛ»!

vlcsnap-2012-02-02-18h26m14s115

06.02.2012 14:09Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ми рекомендуємо

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

ВГОРУ
Вгору