20.10.2011 18:30
Поділитися

Кузьма Скрябін: «Коли починають пиляти машину — я відчуваю прилив адреналіну …»


 – Кузьма, хто ідейник  проекту?

– Ідея моя, тому що думаю нема більш спотвореного мозку в цій країні, ніж мій, аби придумати таке знущання над людьми. То реально програма «поржати», нема там ніякого змісту. Просто шукаєш людину, яка шукає пригоди, і знущаєшся з неї цілий день!

 – Опишіть програму в кількох словах…                                                                                     

 –  Хочеш кататися, «умєй і саночкі возіть». Ми даруємо машину, але для того, щоб отримати ту машину в подарунок, він мусить натерпітися горя. Ми даємо декілька завдань учаснику під час програми. За кожне невиконане завдання йому робиться якесь западло. В основному – то є мінус — запчастина з автомобіля. Тобто не зміг вкластися у відведений час – приходять група западлістів – два спеціаліста з болгарками, з кувалдами, і починають його машину «тюнінгувати».

Кузьма Скрябін

– У якому сенсі «тюнінгувати»?

– То дах відріжуть, то капот викинуть, то колесо відламають. Тобто все залежить від вміння спілкуватись з людьми, тому що всі завдання пов’язані з інтерактивом. Герой біжить у натовп людей і має до чогось їх намовити. І чим краще він дає собі раду з людьми, тим цілішою доїжджає його машина до кінця.

– Як ви підбираєте учасників?

 – Ходимо по базару і шукаємо ненормального, який згоджується на наші умови. Попадаються як чоловіки, так і жінки. Просто ми жінкам робимо «западло» більш гуманне. Наприклад, можемо просвердлити панель і поставити туди вазон з квітами. Я думаю, що мене зненавидить півкраїни за те, що ми робимо, але ми чистимо дороги від старих машин!

Харчишин і гурт “Скай” мало не загинули в ДТП

–  Розкажіть про бригаду «ЗПДЛо»?

 – Це пацани з моєї групи. Вони мене настільки задовбали тим, що гроблять машини, які в нас в групі є, особливо той автобус, в якому ми їздимо на гастролі, що я вирішив їхні вміння застосувати в більш широкому масштабі.

Кузьма Скрябін

– А як самі учасники реагують на те, що відбувається?

– Цікаво за ними спостерігати. В основному – це відкритий рот. Крики «Боже, що ви робите!». Мені дуже подобається, як реагують українці, коли бачать, що ми пиляємо якусь машину. Вони зупиняються, фиркають, обурюються…

– Які відчуття під час гри?

 – Я радію. В мене живе якийсь монстр всередині, і коли починають пиляти ту машину, то, чесно кажучи, я відчуваю прилив адреналіну!

 Дивіться екстремально-ексцентричне шоу «Бережись автомобіля» щонеділі о 12:30 на ICTV! 

20.10.2011 18:30Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ми рекомендуємо

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору