ICTV - Разом краще
20.10.2011 18:30
Поділитися

Кузьма Скрябін: «Коли починають пиляти машину — я відчуваю прилив адреналіну …»

Кузьма Скрябін: «Коли починають пиляти машину — я відчуваю прилив адреналіну …»

 – Кузьма, хто ідейник  проекту?

– Ідея моя, тому що думаю нема більш спотвореного мозку в цій країні, ніж мій, аби придумати таке знущання над людьми. То реально програма «поржати», нема там ніякого змісту. Просто шукаєш людину, яка шукає пригоди, і знущаєшся з неї цілий день!

 – Опишіть програму в кількох словах…                                                                                     

 –  Хочеш кататися, «умєй і саночкі возіть». Ми даруємо машину, але для того, щоб отримати ту машину в подарунок, він мусить натерпітися горя. Ми даємо декілька завдань учаснику під час програми. За кожне невиконане завдання йому робиться якесь западло. В основному – то є мінус — запчастина з автомобіля. Тобто не зміг вкластися у відведений час – приходять група западлістів – два спеціаліста з болгарками, з кувалдами, і починають його машину «тюнінгувати».

Кузьма Скрябін

– У якому сенсі «тюнінгувати»?

– То дах відріжуть, то капот викинуть, то колесо відламають. Тобто все залежить від вміння спілкуватись з людьми, тому що всі завдання пов’язані з інтерактивом. Герой біжить у натовп людей і має до чогось їх намовити. І чим краще він дає собі раду з людьми, тим цілішою доїжджає його машина до кінця.

– Як ви підбираєте учасників?

 – Ходимо по базару і шукаємо ненормального, який згоджується на наші умови. Попадаються як чоловіки, так і жінки. Просто ми жінкам робимо «западло» більш гуманне. Наприклад, можемо просвердлити панель і поставити туди вазон з квітами. Я думаю, що мене зненавидить півкраїни за те, що ми робимо, але ми чистимо дороги від старих машин!

Харчишин і гурт “Скай” мало не загинули в ДТП

–  Розкажіть про бригаду «ЗПДЛо»?

 – Це пацани з моєї групи. Вони мене настільки задовбали тим, що гроблять машини, які в нас в групі є, особливо той автобус, в якому ми їздимо на гастролі, що я вирішив їхні вміння застосувати в більш широкому масштабі.

Кузьма Скрябін

– А як самі учасники реагують на те, що відбувається?

– Цікаво за ними спостерігати. В основному – це відкритий рот. Крики «Боже, що ви робите!». Мені дуже подобається, як реагують українці, коли бачать, що ми пиляємо якусь машину. Вони зупиняються, фиркають, обурюються…

– Які відчуття під час гри?

 – Я радію. В мене живе якийсь монстр всередині, і коли починають пиляти ту машину, то, чесно кажучи, я відчуваю прилив адреналіну!

 Дивіться екстремально-ексцентричне шоу «Бережись автомобіля» щонеділі о 12:30 на ICTV! 

20.10.2011 18:30Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ми рекомендуємо

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

ВГОРУ
Вгору