ICTV - Разом краще
22.11.2011 15:32
Поділитися

Кузьма Скрябін: «Бережись автомобіля» — програма не про ніжність

Кузьма Скрябін: «Бережись автомобіля» — програма не про ніжність

Суботнього ранку канал ICTV разом зі співаком Кузьмою Скрябіним стає санітаром українських доріг. Про «автотюнинг» у стилі ЗПДЛ та скупі чоловічі сльози ми поговорили з ведучим інфарктно-екстремального шоу «Бережись автомобіля»:

– Який автомобіль Вам найбільше хотілося б розтрощити у програмі?

– Дехто трохи неправильно трактує ідею програми. Моя любов до розпилювання машин полягає в тому, що ми пиляємо старі й розвалені тачки. Які, до речі, за період, що  були моєю власністю, мені так набридли…

– Тобто?..

– Я порахував – за життя у мене було близько 32 машин, з яких 25 –  справжній брухт! Бувало, що я проїжджав 30 кілометрів за сім годин. Руки від плечей до останніх кінчиків у солідолі. Бувало, за півгодини з машини відпадало більше деталей, ніж у ній мало  бути. Після цього в мене складається враження, що  можу їхати на бронепоїзді, зупинити його на ходу і перебортувати та «перевзути» колесо.

– Невже Ви не шкодуєте про те, що калічите авто?

– Ми убиваємо тільки старі, роздовбані машини, які в будь-який момент можуть стати причиною аварії. Так що ми не просто ламаємо машини – ми очищаємо дороги!

– Чи можна додати до 10 000 гривень, які Ви пропонуєте у програмі, свої гроші і купити нормальну машину?

– Якщо ти маніяк чи придурок та із задоволенням віддаси ще штук 20, щоб купити нормальну тачку, то ми з радістю її поріжемо… Жартую!!!

– Вам буває страшно під час їзди на таких автівках?

– Що найстрашніше, так це їздити з учасниками на задньому сидінні. Адже інколи людей накриває якесь жадібне хотіння лупанути машину.

– Найжорстокіше ЗПДЛо на проекті?

– Погодьтесь, нежорстоких там просто не буває!!! Адже то програма не про ніжність…

Дізнайтесь незабаром, як шукають машини для програми, хто вигадує покарання для учасників та як Кузьма під час зйомок потрапив в аварію, у відеоблозі на avto.ictv.ua! 

22.11.2011 15:32Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ми рекомендуємо

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

ВГОРУ
Вгору